Skip to content

Dlaczego warto skorzystać naszej oferty?

Prowadzenie własnej firmy i branża w której się obracasz wymaga od Ciebie dużego zaangażowania. Czas wolny jest dobrem rzadkim a spokój i poczucie bezpieczeństwa, szczególnie w zakresie księgowości i prawa podatkowego, stanowi niezbędne zaplecze dla rozwoju Twojej działalności. Wierzymy bowiem i kierujemy się konkretną zasadą: „Twoją pasją jest Twoja firma, naszą – prowadzenie jej księgowości”.

„Czas to pieniądz” ! Decydując się na współpracę z nami oszczędzasz jedno i drugie. Koszt oferowanych przez nas usług jest dużo mniejszy aniżeli zatrudnienie wykwalifikowanej księgowej. Wszelkie niezbędne dokumenty odbierzemy we wskazanym przez Klienta miejscu i dogodnym dla Niego czasie. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny jak i elektroniczny (drogą mailową) z naszym biurem. Elastyczność pracy i indywidualne podejście do Klienta, Jego potrzeb, pozwala nam, w wyjątkowych sytuacjach, na łączność z Państwem przez całą dobę!

Szerokie kompetencje, wciąż pogłębiana wiedza z dziedziny rachunkowości finansowej i podatkowej a także doświadczenie w pracy z Klientem gwarantują fachowość świadczonych usług.

Państwa poczucie bezpieczeństwa i pewność, iż uzyskacie odpowiedź na każde pytanie stanowią potwierdzenie jakości i sensu naszej pracy. Zgodnie z wymogami ustawowymi posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej przez nas działalności.

Podejmując współpracę z biurem rachunkowym „ELLEX”, otrzymasz szereg bezpiecznych oraz korzystnych rozwiązań księgowych i podatkowych.

Podejmowane przez nas działania mają służyć zarówno aktualnym potrzebom jak i stanowić informację niezbędną dla dalszego, strategicznego rozwoju Twojej firmy.

Zapraszamy do współpracy

Dzięki współpracy z nami otrzymasz szereg bezpiecznych oraz korzystnych rozwiązań księgowych i podatkowych